Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Trelock

Marka TRELOCK, z niemiecką innowacją od 1854 roku, jest synonimem bezpieczeństwa i niezawodności w świecie rowerowych zamków i oświetlenia. Zobowiązanie zespołu TRELOCK do tradycji marki oraz innowacji w dziedzinie zabezpieczeń i oświetlenia rowerowego przynosi korzyści wszystkim rowerzystom. Firma stanowi symbol zaufania, technicznej kompetencji i fascynujących produktów o sprawdzonych funkcjach i jakości.

Jako część rodziny marek Allegion, TRELOCK gwarantuje bezpieczeństwo rowerzystów i ich rowerów. Zintegrowane i efektywne procesy produkcyjne i logistyczne Allegion obejmują rozwój, produkcję, zapewnienie jakości, marketing, sprzedaż i logistykę. Z lokalizacjami w Niemczech i Azji, Allegion jest zaangażowane w dalszy wzrost na strategicznych rynkach. 

Centrum innowacji TRELOCK obejmuje rozwój, testowanie i zarządzanie jakością. TRELOCK GmbH zabezpiecza i utrzymuje ekologiczne i społeczne standardy dla swoich procesów produkcyjnych, będąc świadomym swoich działań ekologicznych.

W designie produktów TRELOCK łączy zaawansowaną technologię zabezpieczeń i oświetlenia z wyrafinowanym wyglądem. Design u produktów charakteryzuje się smukłymi formami, premium powierzchniami i materiałami najwyższej jakości. Subtelna kolorystyka jest dostosowana do potrzeb wymagających rowerzystów z wysokiej jakości rowerami i e-rowerami. Nowe rozwiązania w zakresie zamków i oświetlenia nie tylko przyciągają wzrok, ale także są łatwe do odróżnienia.

Rozwiń opis Zwiń opis