Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

USD

USD to marka, która od lat 90. zrewolucjonizowała świat jazdy agresywnej na rolkach. Jako podmarka POWERSLIDE, USD od początku swojego istnienia zaspokajała potrzeby rozwijającej się nowej i ekscytującej formy jazdy na rolkach. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na innowacje i produkty specyficzne dla jazdy agresywnej, firma szybko opracowała produkty, które pozwalały rolkarzom przekraczać ich granice i odkrywać nowe możliwości.

Mająca siedzibę w Niemczech, USD to globalna firma, która dystrybuuje swoje produkty do sklepów na całym świecie i wspiera rolkarzy w dziesiątkach krajów. Dzięki temu USD stała się nie tylko znaczącym graczem na rynku, ale również ważnym elementem globalnej społeczności skatingowej.

Firma oferuje szeroką gamę wysokiej jakości rolek agresywnych, które nie mają sobie równych. Od przełomowego modelu AEON „unibody-skate”, przez termoplastyczny CARBON, po stylowy i funkcjonalny model SWAY, USD ma idealne rolki dla wszystkich poziomów umiejętności i stylów jazdy. Firma USD ciągle przesuwa granice innowacji, dostarczając produkty, które inspirują rolkarzy do osiągania nowych szczytów i wyznaczania nowych trendów w tej ekscytującej dziedzinie sportu.

Rozwiń opis Zwiń opis