Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Yoga Design Lab

Yoga Design Lab

Yoga Design Lab to marka, która powstała z inicjatywy Chada Turnera, który podczas pobytu na Bali podjął decyzję o założeniu własnej marki specjalizującej się w produkcji profesjonalnych mat do jogi urozmaiconych wzorami. Od samego początku marce przyświecał jeden cel – wytwarzanie akcesoriów do jogi z najwyższej jakości materiałów i udoskonalanie ich poprzez stosowanie rozmaitych printów. 
 
Dla producenta Yoga Design Lab niezwykle ważne są kwestie ekologiczne. Ze względu na to wszystkie produkty od tej marki są wytwarzane zgodnie z etycznymi procesami produkcji. Materiały, jakie wykorzystywane są przez zespół marki do tworzenia mat to między innymi biodegradowalny kauczuk, a także tkanina uzyskana z poddanych recyklingowi butelek plastikowych. Również atramenty wykorzystane do stworzenia printów są wykonane na bazie wody. Dzięki temu maty są całkowicie bezpieczne w użytku i przyjazne środowisku. 
 
Na przestrzeni czasu marka cały czas się rozwijała, poszerzała swój asortyment oraz udoskonalała wszystkie produkty. Obecnie w szerokiej ofercie producenta Yoga Design Lab znajdują się specjalistyczne maty, koła do jogi, a także ręczniki, torby, paski oraz kostki wspomagające wykonywanie wymagających pozycji podczas praktyki jogi. 

Rozwiń opis Zwiń opis