Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Babolat Pure Aero Rafa 2

Pure Aero RAFA 2 generacji - graj jak legenda

Determinacja i walka o każdy punkt z nową odsłoną kolekcji RAFA. To nie tylko kolorystyka pasująca do osobowości Rafaela Nadala, ale też nowa specyfikacja ułatwiająca Ci grę z potężną rotacją - dokładnie taką, jakiej używa Rafa.SHAPE

W nowej linii Shape chodzi o jak najlepsze wrażenia z jazdy — pełen komfort, dzięki któremu możesz się zrelaksować i po prostu czerpać przyjemność z narciarstwa.

SUPERSHAPE

Narty SuperShape znają tylko jeden poziom prędkości: szybko.
Uwielbiają dynamiczną jazdę i maksymalną intensywność.


Niezawodna RAFA Origin

Pure Aero RAFA Origin ma właściwości oryginalnej rakiety Rafy. Waga 317 gramów i balans 330 mm zapewniają stabilność uderzenia i "efekt młota" pomocny w generowaniu ogromnej mocy i topspinu. To sprzęt dla silnych graczy chcących zdominować przeciwnika potężną rotacją.

Nowa odsłona Pure Aero RAFA

Pure Aero RAFA  drugiej generacji to wszechstronny model. Odświeżona specyfikacja kieruje balans w kierunku główki, a waga rakiety - 290 gramów oraz jej sztywność ułatwiają manewrowanie i generowanie silnych zagrań. To sprzęt dla szerokiej gamy zawodników, zarówno dla pasjonatów tenisa, jak i dla graczy turniejowych. Zyskaj bezpieczną trajektorię piłki i sam stań się legendą!

Design i funkcjonalność - torba RAFA

Nowe torby RAFA wyznaczają trendy, jeśli chodzi o przechowywanie sprzętu. Zwiększona pojemność, wytrzymałe i wodoodporne tkaniny oraz optymalny środek ciężkości dają komfort noszenia i przechowywania sprzętu tenisowego. Można je postawić ułatwiając dostęp do rakiet, obuwia i akcesoriów.Specyfikacja rakiety


Dla mnie dziś ważniejsze jest, aby mieć odrobinę więcej mocy

Rafael Nadal


WIĘKSZA PEWNOŚĆ JAZDY

Zarówno w modelach Shape, jak i SuperShape zastosowano sprawdzoną geometrię ERA 3.0. To nasze charakterystyczne połączenie reaktywnej konstrukcji, rockera i specyficznego taliowanie zapewniające stabilną patformę inspirującą do przekraczania granic. 
Każdy model SuperShape ma unikalny design dziobów, co ułatwia inicjację skrętu w każdym terenie. Wszystkie narty z linii oferują technologię ERA 3.0S, czyli sportową wersję naszej sprawdzonej geometrii. Rocker na dziobach i konstrukcja LYT Tech modeli Shape sprawiają z kolei, że skręcanie jest banalnie proste - dzieje się niemal samoistnie!


POZNAJ CAŁĄ RODZINĘ

Lubisz spokojną jazdę czy wolisz iść na całość? Rozwijasz umiejętności czy szlifujesz techniczne detale? Wolisz zmrożony sztruks czy wiosenny firn? Niebieskie czy czarne trasy? Niezależnie od preferencji i poziomu zaawansowania poniżej znajdziesz zaawansowane narty stworzone dla Ciebie.

NARTY SHAPE

Każdy szczegół nart Shape został opracowany po to, aby ułatwić jazdę. W zasadzie nie musisz nawet myśleć — narty już inicjują kolejny skręt. Tylko kiedy niczym się nie martwisz, możesz w pełni cieszyć się nowymi doświadczeniami.

KASKI I GOGLE HEAD

ZIMOWA ODZIEŻ HEAD

Graj jak legenda

z Pure Aero RAFA