Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

ZIENER

Ziener

Początki niemieckiej marki Ziener sięgają 1946 roku, kiedy to jej założyciel Frank Ziener podjął decyzję o rozpoczęciu produkcji rękawic narciarskich. Choć marka zaczynała od czterech osób na pokładzie, to szybko przekształciła się w pełnoprawną i dobrze funkcjonującą firmę, zatrudniającą wyszkolonych pracowników. Ciągły rozwój wpłynął na renomę marki. Obecnie Ziener jest jednym ze światowych liderów w produkcji specjalistycznych rękawic do sportów zimowych, kolarstwa oraz funkcjonalnej odzieży na stok.  

Na przestrzeni lat firma rozszerzyła swoją działalność o nowe rynki, a z jej produktów zaczęli korzystać na całym świecie renomowani sportowcy. Ziener ściśle współpracuje z Niemieckim i Bawarskim Związkiem Narciarskim, dlatego zapewnia narodowym reprezentacjom akcesoria najwyższej jakości do narciarstwa, alpinistyki i skoków narciarskich.  

W 2013 roku marka nieco odświeżyła swój wizerunek i dołączyła do swojej kolekcji nowe linie – Ski Cross przeznaczoną dla najmłodszych miłośników narciarstwa oraz All Mountains. Przełomowym produktem dla rozwoju firmy Ziener były opatentowane w 2014 roku ogrzewane, wyposażone w system Heat Generator, rękawice, które utrzymują temperaturę od 37 do 40 stopni Celsjusza nawet przy długiej ekspozycji dłoni w mroźnych warunkach. Wynalazek ten wywarł duże znaczenie w podejściu do produkcji rękawic narciarskich i zrewolucjonizował na dobre rynek sportów zimowych.  

Z produktów Ziener korzystają na całym świecie tysiące zadowolonych konsumentów. Warto zapoznać się z ofertą marki i wybrać dla siebie funkcjonalne i zapewniające bezpieczeństwo akcesoria do sportów zimowych

Rozwiń opis Zwiń opis